25 черв. 2026 11:58

Наразі в районних територіальних центрах соціального обслуговування Києва на обліку перебувають понад 22,5 тис. людей, які потребують підтримки. Із них близько 8,4 тис. – одинокі громадяни. Департамент соціальної та ветеранської політики КМДА закликає киян не бути байдужими до людей, які можуть опинитися у складних життєвих обставинах.
Якщо поруч із вами проживає самотня людина старшого віку, яка потребує допомоги, має ознаки дезорієнтації, проблеми зі здоров’ям або не може самостійно подбати про себе, варто повідомити про це органи соціального захисту населення.
Останніми днями широкий суспільний резонанс викликала історія 76-річного киянина Івана Берестецького, який опинився у складних життєвих обставинах і залишився без житла.
Наразі Дніпровське управління поліції ГУ Національної поліції у м. Києві встановлює всі обставини цієї ситуації. За згодою чоловіка його тимчасово перемістили до одного із соціальних закладів міста, де йому забезпечено проживання, харчування, медичний нагляд і соціальний супровід. Також триває робота щодо налагодження комунікації з його родичами.
У Департаменті наголошують, що у випадках тривалої заборгованості за житлово-комунальні послуги, погіршення стану здоров’я або інших обставин, які свідчать про потребу людини в допомозі, ОСББ, житлово-будівельні кооперативи, керуючі компанії та інші суб’єкти можуть повідомляти про це органи соціального захисту населення. Це дає можливість своєчасно залучити фахівців і надати людині необхідну підтримку.
Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на
Київ.info у
Телеграм t.me/kyiv_info_nmnm
Київ.info, фото з відкритих джерел