Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
чт, 25 червня
+22
$   44.87
  50.88

25 черв. 2026 11:41

Суспільство
0

92

0

У Києві на два місяці призупинять безкоштовний проїзд для школярів

Також із 1 липня до 31 серпня буде призупинено право на безоплатний проїзд курсантів вищих військових навчальних закладів.


У Києві на два місяці призупинять безкоштовний проїзд для школярів

Під час літніх канікул, із 1 липня до 31 серпня, традиційно призупиняється дія безоплатного проїзду для школярів, яка запроваджена тільки на час навчального року. Натомість учні можуть скористатися пільговими умовами – знижкою 75% на проїзні квитки для міського пасажирського транспорту.

Про це нагадують у Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

Придбати пільговий проїзний можна:

  • у застосунку Київ Цифровий;
  • у терміналах самообслуговування;
  • на сайті КП «ГІОЦ»;
  • у застосунку EasyPay.

Для учнів денної форми навчання доступні такі варіанти пільгових проїзних:

  • 325 грн – безлімітний проїзний на місяць;
  • 162,50 грн – безлімітний проїзний на другу половину місяця;
  • 72,50 грн – проїзний на 46 поїздок на місяць;
  • 97,50 грн – проїзний на 62 поїздки на місяць;
  • 143,75 грн – проїзний на 92 поїздки на місяць;
  • 192,50 грн – проїзний на 124 поїздки на місяць.

Школярі також можуть придбати разові поїздки на учнівський квиток, однак у такому випадку знижка 75% не застосовується.

Також із 1 липня до 31 серпня буде призупинено право на безоплатний проїзд курсантів вищих військових навчальних закладів, які користуються цією пільгою протягом навчального року.

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Київ.info у
Телеграм
t.me/kyiv_info_nmnm

Київ.info,  фото КМДА