25 черв. 2026 11:41

Під час літніх канікул, із 1 липня до 31 серпня, традиційно призупиняється дія безоплатного проїзду для школярів, яка запроваджена тільки на час навчального року. Натомість учні можуть скористатися пільговими умовами – знижкою 75% на проїзні квитки для міського пасажирського транспорту.
Про це нагадують у Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.
Придбати пільговий проїзний можна:
Для учнів денної форми навчання доступні такі варіанти пільгових проїзних:
Школярі також можуть придбати разові поїздки на учнівський квиток, однак у такому випадку знижка 75% не застосовується.
Також із 1 липня до 31 серпня буде призупинено право на безоплатний проїзд курсантів вищих військових навчальних закладів, які користуються цією пільгою протягом навчального року.
Свіжі
новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Київ.info у
Телеграм t.me/kyiv_info_nmnm
Київ.info, фото КМДА