25 черв. 2026 10:09
-extra-extra-large.webp)
Щонайменше 375 млн євро на відновлення енергетичної інфраструктури та нові внески до Фонду підтримки енергетики — підсумки енергетичного Рамштайну» у Ґданську. Про це повідомив міністре енергетики України Денис Шмигаль.
За результатами зустрічі партнери оголосили про додаткову допомогу українському енергетичному сектору:
«Дякую кожній державі, міжнародній організації та компанії, які залишаються поруч з Україною. Ця підтримка допомагає відновлювати енергетичну інфраструктуру, захищати критичні об’єкти та забезпечувати мільйони українців світлом. Разом зміцнюємо енергетичну стійкість України. Світло переможе!», - зазначив Денис Шмигаль.
Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на
Київ.info у
Телеграм t.me/kyiv_info_nmnm
Київ.info, фото з відкритих джерел