Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
чт, 25 червня
+21
$   44.87
  50.88

25 черв. 2026 10:09

Економіка
0

68

0

Енергетичний Рамштайн: партнери виділили Україні щонайменше 375 млн євро на відновлення енергосистеми

Міжнародні партнери спрямовують сотні мільйонів євро на зміцнення енергостійкості України.


Щонайменше 375 млн євро на відновлення енергетичної інфраструктури та нові внески до Фонду підтримки енергетики — підсумки енергетичного Рамштайну» у Ґданську. Про це повідомив міністре енергетики України Денис Шмигаль.

За результатами зустрічі партнери оголосили про додаткову допомогу українському енергетичному сектору:

  • Сполучені Штати Америки — 175 млн доларів США
  • Швеція — 137 млн євро
  • Норвегія — 77 млн євро
  • Естонія — 2,125 млн євро
  • Ісландія — 550 тис. євро
  • Литва - 4 млн євро.

«Дякую кожній державі, міжнародній організації та компанії, які залишаються поруч з Україною. Ця підтримка допомагає відновлювати енергетичну інфраструктуру, захищати критичні об’єкти та забезпечувати мільйони українців світлом. Разом зміцнюємо енергетичну стійкість України. Світло переможе!», - зазначив Денис Шмигаль.

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Київ.info у
Телеграм t.me/kyiv_info_nmnm

Київ.info,  фото з відкритих джерел