25 черв. 2026 10:29

На лівому березі Києва запровадили екстрені відключення електроенергії.
Про це повідомили в компанії ДТЕК Київські електромережі.
Зазначається, що команду на введення екстрених відключень надало НЕК «Укренерго».
У компанії наголосили, що такі відключення застосовуються поза графіками, оскільки вводяться оперативно у критичних ситуаціях і не можуть бути заплановані заздалегідь.
Споживачів закликали максимально ощадливо використовувати електроенергію. За словами енергетиків, це допоможе скоротити тривалість відключень та зберегти стабільність роботи енергосистеми.
Наразі фахівці продовжують працювати над забезпеченням надійного електропостачання.
Свіжі
новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Київ.info у
Телеграм t.me/kyiv_info_nmnm
Київ.info, фото з відкритих джерел