Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
чт, 25 червня
+20
$   44.87
  50.88

29 січ. 2025 16:45

Суспільство
0

247

0

На території столичного ботсаду росте найвища пальма Європи

Найвища пальма Європи росте у Києві


У Києві, на території Національного ботанічного саду ім. М. М. Гришка, росте найвища пальма Європи.

Дерево, якому понад 150 років, довгий час перебувало у контейнері через брак відповідних умов, та після реконструкції оранжереї, під час якої її висоту збільшили до 35 метрів, ситуація змінилася. Завдяки цьому пальму вперше змогли висадити у ґрунт, що створило оптимальні умови для її розвитку.

У лютому пальма розпочне цвітіння.

Київ.infoсвітлина з відкритих джерел