Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
ср, 24 червня
+26
$   44.87
  50.88

24 черв. 2026 14:31

Здоров’я
0

97

0

«Просто побачити небо»: у столичній лікарні для лежачих пацієнтів влаштовують особливі прогулянки

Такі моменти дарують нові емоції та дають сили для подальшого видужання.


Шлях до відновлення складається не лише з ліків і процедур. Про це добре знають у  КНП «Київська міська клінічна лікарня 4». Тут, пацієнтам влаштовують прогулянки на свіжому повітрі. Особливо актуальною процедура є для тих, хто не має змоги вийти на вулицю самостійно.

«А може на свіже повітря?» Іноді пацієнти просять не нові ліки. Вони просять побачити небо. Ми часто забуваємо, яке це щастя — просто ходити ногами по землі та дихати на повні груди. А після днів, а іноді й тижнів у палаті, свіже повітря стає справжньою розкішшю. Тому для нашої лікарні це вже стало доброю та теплою традицією.

Щойно погода дозволяє, ми вивозимо наших пацієнтів на свіже повітря. Хтось мовчки дивиться на дерева. Хтось заплющує очі й підставляє обличчя сонцю. А хтось каже: «Я вже й забув, як пахне літо». Іноді кілька хвилин під відкритим небом можуть дати більше, ніж здається.

Бо шлях до відновлення складається не лише з ліків і процедур. Він також складається з таких простих моментів, які повертають сили, дарують нові емоції та нагадують, що життя триває», - зазначають у столичній лікарні.

«Просто побачити небо»: у столичній лікарні для лежачих пацієнтів влаштовують особливі прогулянки«Просто побачити небо»: у столичній лікарні для лежачих пацієнтів влаштовують особливі прогулянки - фото 2«Просто побачити небо»: у столичній лікарні для лежачих пацієнтів влаштовують особливі прогулянки - фото 3

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Київ.info у
Телеграм t.me/kyiv_info_nmnm

Київ.info,  фото з відкритих джерел