24 черв. 2026 14:11

Дільничний офіцер столичної поліції з позивним Рамзес, який отримав поранення внаслідок удару ворожого FPV-дрона, після тривалої реабілітації повернувся на фронт і продовжив службу вже як пілот безпілотних літальних апаратів.
Про його історію розповіли у поліції Києва.
Правоохоронець приєднався до стрілецького полку поліції Києва у 2024 році, одразу після створення підрозділу. За його словами, головною мотивацією стало бажання бути серед тих, хто бореться за свободу та майбутнє України.
На фронті Рамзес виконував обов’язки бойового медика на Сумському та Донецькому напрямках. Одним із найскладніших епізодів стала евакуація пораненого поліцейського під Торецьком. Тоді групі довелося долати відкриту ділянку місцевості, яка перебувала під постійним контролем російських дронів та артилерії.

Під час повернення з пораненим побратимом військові потрапили під обстріл. У цей момент поліцейський почув наближення FPV-дрона. За його словами, в останню мить йому вдалося відскочити убік, однак вибухом його поранило уламками в руку та ноги. Інші бійці отримали контузії.
Після поранення Рамзес пройшов тривалу реабілітацію, частину якої проходив за кордоном. Повернувшись до служби, він вирішив змінити спеціалізацію та опанував керування безпілотниками.

Нині поліцейський пройшов відповідне навчання та працює пілотом БпЛА. Він наголошує, що сучасна війна значною мірою ведеться за допомогою технологій, а безпілотники відіграють важливу роль у знищенні ворожої техніки, логістики та живої сили.
За словами бійця, українські дрони вже завдають суттєвих втрат російським військам, а він і надалі готовий виконувати бойові завдання та наближати перемогу України.

Свіжі
новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Київ.info у
Телеграм t.me/kyiv_info_nmnm
Київ.info, фото поліції