22 черв. 2026 14:55

На сайті Київської міської ради зареєстрували петицію з пропозицією перейменувати станцію метро «Варшавська», яка наразі будується, на «Проспект Європейського Союзу». Автором звернення є Дмитро Михайлович Ревтюх.
У тексті петиції зазначається, що така ініціатива з’явилася у зв’язку з останніми подіями та як символічний мирний протест проти рішення про позбавлення Президента України ордена Білого Орла.
На думку автора, назва «Проспект Європейського Союзу» підкреслюватиме незмінний європейський курс України, символізуватиме єдність із державами Європейського Союзу та відповідатиме стратегічному напряму розвитку країни на шляху до повноправного членства в ЄС.
Також у зверненні наголошується, що пропозиція не спрямована проти польського народу чи українсько-польських відносин. Натомість, за словами автора, вона покликана підкреслити важливість взаємної поваги між державами як основи справжнього партнерства.
Автор петиції закликав Київську міську раду розглянути можливість присвоєння станції, що будується, назви «Проспект Європейського Союзу» замість «Варшавська», а також звернувся до мешканців столиці з проханням підтримати ініціативу.
Свіжі новини
у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Київ.info у
Телеграм t.me/kyiv_info_nmnm
Київ.info, фото з відкритих джерел