22 черв. 2026 12:49

У Дніпровському та Дарницькому районах Києва тривають роботи з відновлення електропостачання після аварійного відключення.
Про це повідомили у компанії ДТЕК.
За інформацією енергетиків, аварія призвела до тимчасового знеструмлення частини споживачів у двох районах столиці.
Фахівці вже працюють над усуненням наслідків пошкодження та відновленням електропостачання. У компанії зазначили, що світло має повернутися до осель мешканців орієнтовно до 16:00.
«Битва за світло триває», — наголосили в ДТЕК, запевнивши, що роблять усе можливе для якнайшвидшого повернення електроенергії споживачам.
Читайте також: У столиці фіксують перебої з електроенергією
Свіжі новини
у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Київ.info у
Телеграм t.me/kyiv_info_nmnm
Київ.info, фото ДТЕК