Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
пн, 22 червня
+19
$   44.91
  51.41

22 черв. 2026 12:49

Місто
0

104

0

У двох районах Києва тривають аварійні роботи: коли повернуть електропостачання

Енергетики обіцяють відновити електропостачання для споживачів до 16:00.


У Дніпровському та Дарницькому районах Києва тривають роботи з відновлення електропостачання після аварійного відключення.

Про це повідомили у компанії ДТЕК.

За інформацією енергетиків, аварія призвела до тимчасового знеструмлення частини споживачів у двох районах столиці.

Фахівці вже працюють над усуненням наслідків пошкодження та відновленням електропостачання. У компанії зазначили, що світло має повернутися до осель мешканців орієнтовно до 16:00.

«Битва за світло триває», — наголосили в ДТЕК, запевнивши, що роблять усе можливе для якнайшвидшого повернення електроенергії споживачам.

Читайте також: У столиці фіксують перебої з електроенергією

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Київ.info у
Телеграм
t.me/kyiv_info_nmnm

Київ.info,  фото ДТЕК