22 черв. 2026 12:13

Під час патрулювання та забезпечення публічної безпеки в центрі Києва оперативник Олександр Гавриш та офіцер НАВС Дмитро Маргара врятували життя чоловіку, якому раптово стало зле. Про це повідомляє пресслужба поліції Києва.
Правоохоронці помітили, як перехожий, що сидів на лавці, зненацька знепритомнів і впав на землю. Поліцейські миттєво підбігли до нього, оцінили його стан, забезпечили прохідність дихальних шляхів за допомогою спеціального повітроводу та зупинили кровотечу.
Паралельно на місце викликали бригаду швидкої медичної допомоги. До приїзду лікарів правоохоронці безперервно перебували поруч із чоловіком, контролюючи його життєві показники.
Завдяки вчасним та професійним діям поліцейських життя 50-річного киянина було врятовано.
Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на
Київ.info у
Телеграм t.me/kyiv_info_nmnm
Київ.info, фото з відкритих джерел