26 черв. 2026 16:58

Представник Київщини Василь Тамуліс виборов три нагороди на всеукраїнських ветеранських змаганнях «НА ХВИЛІ 2.0», що відбулися в Одесі. Про це повідомляє Київська ОВА.
Цьогоріч турнір зібрав близько 180 ветеранів з усіх куточків України. До Одеси вони приїхали не лише за медалями та спортивними досягненнями, а й заради спілкування, взаємної підтримки та можливості відчути себе частиною сильної ветеранської спільноти.
Організували турнір амбасадори «Вільних Воїнів» Арсен Рябошапко та Ілля Пилипенко.
«Мав за честь взяти участь у заході та змагатися у трьох дисциплінах. Та головною метою стало згуртування учасників та створення безбар’єрних можливостей для кожного ветерана», — сказав представник Київщини Василь Тамуліс.
З Одеси до Броварів спортсмен повертається з трьома нагородами. Дві золоті медалі він здобув у веслуванні на тренажері Concept2 (подолав дистанцію 1,211 м за 4 хв в категорії Ir5) та веслування на тренажері Concept2 (366 м за 1 хв в категорії Ir5).
Ще одну відзнаку — бронзу — Василь Тамуліс виборов у складі команди «ЦАЦА» на турнірі з баскетболу на кріслах колісних.
Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на
Київ.info у
Телеграм t.me/kyiv_info_nmnm
Київ.info, фото з відкритих джерел