Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
ср, 24 червня
+20
$   44.88
  51.1

12 верес. 2025 10:00

Суспільство
0

373

0

У столиці відбувся допрем’єрний показ фільму «Медовий місяць»

На заході згадали зниклого на війні члена знімальної групи.


У кінотеатрі «Оскар» в Києві відбувся допрем’єрний показ фільму Медовий місяць / Honeymoon.

Про це повідомили у «ДержКіно України».

У столиці відбувся допрем’єрний показ фільму «Медовий місяць»

Фільм розповідає про 30-річних закоханих Тараса й Олю, які опиняються в пастці — не лише фізичній, а й психологічній, — на тлі воєнних подій. Це історія про любов, страхи та близькість, що випробовуються війною.

У столиці відбувся допрем’єрний показ фільму «Медовий місяць» - фото 2

На спеціальному показі були присутні режисерка Жанна Озірна, продюсер Дмитро Суханов, актори Роман Луцький та Ірина Нірша, а також інші учасники творчої команди. Перед початком події Суханов згадав про члена знімальної групи, військовослужбовця Анатолія Гріньова, який зник безвісти майже рік тому під час виконання бойового завдання.

Фільм вийде в український прокат 11 вересня.

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Київ.info у Телеграм t.me/kyiv_info_nmnm

Київ.info,  фото ДержКіно України