25 черв. 2026 14:11

У Києві скасували екстрені відключення електроенергії, які раніше були запроваджені через технічні проблеми в роботі енергосистеми.
Про це повідомили у ДТЕК.
У компанії зазначили, що на лівому березі столиці екстрені відключення вже скасовані. Водночас раніше у Київській міській військовій адміністрації попереджали про технічні питання в роботі енергосистеми, через які в Києві, особливо у лівобережній частині міста, були застосовані відключення електроенергії без дотримання графіків.
Наразі електропостачання споживачів відновлюється у штатному режимі.
Свіжі
новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Київ.info у
Телеграм t.me/kyiv_info_nmnm
Київ.info, фото з відкритих джерел