Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
вт, 23 червня
+27
$   44.88
  51.1

23 черв. 2026 15:47

Події
0

89

0

У Києві на ремонті покрівлі і фасаду медуніверситету розтратили понад 15 млн грн

Учасники схеми нібито завищували вартість і обсяги виконаних робіт.


У Києві правоохоронці повідомили про підозру трьом особам у справі про розтрату понад 15 млн грн бюджетних коштів, виділених на ремонт будівель Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Про це повідомили у Київській міській прокуратурі

За даними слідства, одна з фігуранток організувала схему заволодіння коштами, які були передбачені на проведення ремонтних робіт у медичному університеті. Для цього, як стверджують правоохоронці, до участі у тендерах залучали підконтрольні підприємства, що створювали видимість конкурентної боротьби.

Після визначення переможця укладався договір на виконання робіт, при цьому в документації, за версією слідства, завищувалися обсяги та вартість ремонту. Надалі отримані бюджетні кошти перераховували на підконтрольні суб’єкти господарювання та виводили у готівку.

У Києві на ремонті покрівлі і фасаду медуніверситету розтратили понад 15 млн грн

Слідчі встановили, що під час ремонту фасаду та покрівлі одного з корпусів Національний медичний університет імені О.О. Богомольця у 2021 році учасники схеми нібито заволоділи понад 15 млн грн.

Про підозру у пособництві заволодінню бюджетними коштами повідомили особі, яка забезпечувала участь підконтрольних компаній у тендерах, інженеру технічного нагляду та колишньому начальнику відділу капітальних ремонтів і будівництва університету.

У прокуратурі зазначили, що щодо осіб, яких слідство вважає безпосередніми виконавцями заволодіння коштами, обвинувальні акти вже перебувають на розгляді суду.

Досудове розслідування триває.

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Київ.info у
Телеграм
t.me/kyiv_info_nmnm

Київ.info,  фото прокуратури