23 черв. 2026 15:47

У Києві правоохоронці повідомили про підозру трьом особам у справі про розтрату понад 15 млн грн бюджетних коштів, виділених на ремонт будівель Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.
Про це повідомили у Київській міській прокуратурі
За даними слідства, одна з фігуранток організувала схему заволодіння коштами, які були передбачені на проведення ремонтних робіт у медичному університеті. Для цього, як стверджують правоохоронці, до участі у тендерах залучали підконтрольні підприємства, що створювали видимість конкурентної боротьби.
Після визначення переможця укладався договір на виконання робіт, при цьому в документації, за версією слідства, завищувалися обсяги та вартість ремонту. Надалі отримані бюджетні кошти перераховували на підконтрольні суб’єкти господарювання та виводили у готівку.

Слідчі встановили, що під час ремонту фасаду та покрівлі одного з корпусів Національний медичний університет імені О.О. Богомольця у 2021 році учасники схеми нібито заволоділи понад 15 млн грн.
Про підозру у пособництві заволодінню бюджетними коштами повідомили особі, яка забезпечувала участь підконтрольних компаній у тендерах, інженеру технічного нагляду та колишньому начальнику відділу капітальних ремонтів і будівництва університету.
У прокуратурі зазначили, що щодо осіб, яких слідство вважає безпосередніми виконавцями заволодіння коштами, обвинувальні акти вже перебувають на розгляді суду.
Досудове розслідування триває.
Свіжі
новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Київ.info у
Телеграм t.me/kyiv_info_nmnm
Київ.info, фото прокуратури