Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
чт, 25 червня
+28
$   44.87
  50.88

25 черв. 2026 13:50

Місто
0

102

0

Перед Днем Конституції у Києві вперше відкрили пам’ятники після захисної консервації

Першим став пам’ятник княгині Ользі. Наступними планують очистити пам’ятники Лесі Українці та Миколі Лисенку біля Оперного театру.


До Дня Конституції України у Києві відкривають визначні пам’ятники після захисної консервації.

Наразі комунальники проводять демонтаж захисних конструкцій та очищають поверхні монументів від забруднень.

Перед Днем Конституції у Києві вперше відкрили пам’ятники після захисної консервації

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Київ.info у
Телеграм t.me/kyiv_info_nmnm

Київ.info,  фото Київ24