27 черв. 2026 15:39

Україні вдалося повернути з незаконного утримання в росії ще сімох цивільних громадян, яких окупанти затримали у 2022 році.
Про це повідомив Омбудсман Дмитро Лубінець.
На Батьківщину повернулися українці віком від 35 до 66 років. Усі вони були незаконно затримані російськими військовими під час окупації Маріуполя, Київської, Харківської, Запорізької та Луганської областей.
Серед звільнених є житель Бучанського району Київщини, а також доброволець бригади «Ангели Тайри», якого затримали у Маріуполі. Як зазначив Лубінець, одного з українців російські військові викрали з власного будинку через те, що його сини служать у Збройних силах України, іншого затримали дорогою на роботу в день початку повномасштабного вторгнення.
Омбудсман наголосив, що Україна продовжить роботу над поверненням усіх незаконно утримуваних цивільних і військовополонених, незалежно від того, коли вони були позбавлені свободи.












Свіжі новини у
вашому смартфоні! Підписуйтесь на Київ.info у
Телеграм t.me/kyiv_info_nmnm
Київ.info, фото з відкритих джерел