Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
сб, 27 червня
+21
$   44.86
  51.13

27 черв. 2026 09:36

Спорт
0

93

0

Усик пояснив, чому вирішив відмовитися від усіх чемпіонських поясів

Український боксер заявив, що не завершує кар'єру та готується до свого «останнього танцю».


Український боксер Олександр Усик заявив, що залишає всі чемпіонські пояси, якими наразі володіє, щоб інші спортсмени могли поборотися за ці титули.

Про це він повідомив у своєму відеозверненні.

За словами Усика, він вирішив зробити свої титули вакантними, адже хоче, щоб боксери, які перебувають у черзі на чемпіонські бої, отримали можливість позмагатися за пояси.

Водночас спортсмен наголосив, що не завершує професійну кар'єру. Він зазначив, що попереду на нього чекає «last dance» («останній танець»), натякнувши на ще один поєдинок.

Також Усик подякував усім боксерським організаціям, висловив повагу до них і звернувся до своїх прихильників зі словами: «Далі — більше. Слава Богу за все».


Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Київ.info у
Телеграм 
t.me/kyiv_info_nmnm

Київ.info,  фото зі сторінки Олександра Усика