Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
сб, 06 червня
+21
$   44.36
  51.64

23 трав. 2026 17:34

Суспільство
0

223

0

У столичному Охматдиті створюють простір відновлення для медиків і пацієнтів

Акція покликана допомогти медикам боротися з професійним вигоранням.


У столичному Охматдиті створюють простір відновлення для медиків і пацієнтів

В Охматдиті біля неонатологічного корпусу медики та волонтери спільно висадили саджанці жоржин у межах проєкту «Квіти для відновлення».

Про це повідомили у НДСЛ «Охматдит».

Ініціативу реалізували спільно з громадською організацією «Ранні пташки». До висадки квітів долучилися працівники неонатологічного відділення та волонтери.

У лікарні зазначили, що проєкт спрямований на підтримку емоційного стану медичних працівників, профілактику професійного вигорання та зміцнення командної взаємодії.

У столичному Охматдиті створюють простір відновлення для медиків і пацієнтів

Для медиків, які щодня працюють із новонародженими пацієнтами в умовах високого навантаження, такі спільні заходи стали можливістю відновити емоційний ресурс та провести час разом поза робочими процесами.

В Охматдиті додають, що вже найближчим часом висаджені жоржини розквітнуть і стануть частиною простору лікарні для медиків, пацієнтів та їхніх родин.

У столичному Охматдиті створюють простір відновлення для медиків і пацієнтів - фото 2У столичному Охматдиті створюють простір відновлення для медиків і пацієнтів - фото 3

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Київ.info у
Телеграм 
t.me/kyiv_info_nmnm

Київ.info,  фото зі сторінки Охматдиту