Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
ср, 24 червня
+25
$   44.87
  50.88

9 трав. 2026 13:24

Місто
0

377

0

У Києві біля Меморіалу вічної слави стався конфлікт

Люди слухали радянські пісні біля меморіалу.


Фото з сайту Обоз

У Києві біля Меморіалу вічної слави на Печерську сьогодні не обійшлось без провокацій. Про це повідомляє Oboz.ua та користувачі соцмереж.

Одна з відвідувачок увімкнула на телефоні радянську пісню.

Коли поліція зробила їй зауваження — вона почала сваритись із ними.

Згодом біля Меморіалу свій молебень провели представники УПЦ Московського патріархату.

На заході пролунали також і відверті проросійські наративи: "гражданская война" і "брат брата убивают".