27 черв. 2026 12:33

Під час останнього обміну військовополоненими з російського полону повернувся штаб-сержант Анатолій Коляда.
Про це повідомив міський голова Ірпеня Олександр Маркушин.
Анатолій Коляда, 42 роки, народився 27 липня 1983 року на Кіровоградщині та проходив службу в Ірпені на початку повномасштабного вторгнення. У березні 2022 року він був захоплений російськими військовими під час перебування в Ірпінському шпиталі, де працював начальником складу навчального медичного майна.

На жаль, 11 березня 2022 року зв’язок із військовим обірвався. Відтоді його рідні — мама, сестра та близькі — понад чотири роки чекали на його повернення та продовжували пошуки.
У громаді зазначають, що звільнення військового стало довгоочікуваною подією та символом надії для родин інших полонених.
Читайте також: З російського полону повернувся захисник із Київщини Євген Крикливий
Свіжі новини у
вашому смартфоні! Підписуйтесь на Київ.info у
Телеграм t.me/kyiv_info_nmnm
Київ.info, фото зі сторінки Олександра Маркушина