Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
сб, 27 червня
+22
$   44.86
  51.13

27 черв. 2026 12:33

Суспільство
0

110

0

Після чотирьох років полону повернувся штаб-сержант, якого росіяни викрали з Ірпінського шпиталю

Додому повернувся штаб-сержант Анатолій Коляда, якого росіяни утримували понад чотири роки.


Під час останнього обміну військовополоненими з російського полону повернувся штаб-сержант Анатолій Коляда.

Про це повідомив міський голова Ірпеня Олександр Маркушин.

Анатолій Коляда, 42 роки, народився 27 липня 1983 року на Кіровоградщині та проходив службу в Ірпені на початку повномасштабного вторгнення. У березні 2022 року він був захоплений російськими військовими під час перебування в Ірпінському шпиталі, де працював начальником складу навчального медичного майна.

Після чотирьох років полону повернувся штаб-сержант, якого росіяни викрали з Ірпінського шпиталю

На жаль, 11 березня 2022 року зв’язок із військовим обірвався. Відтоді його рідні — мама, сестра та близькі — понад чотири роки чекали на його повернення та продовжували пошуки.

У громаді зазначають, що звільнення військового стало довгоочікуваною подією та символом надії для родин інших полонених.

Читайте також: З російського полону повернувся захисник із Київщини Євген Крикливий

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Київ.info у
Телеграм 
t.me/kyiv_info_nmnm

Київ.info,  фото зі сторінки Олександра Маркушина