24 черв. 2026 10:15

Вишкіл «Тактична медицина» відбудеться у Київській області 1–3 липня. Про це повідомляє Київська ОВА.
Мета вишкілу — навчити учасників ефективно діяти в екстрених ситуаціях, надавати домедичну допомогу та вдосконалити практичні навички з тактичної медицини.
До участі запрошують молодь Київщини, представників інститутів громадянського суспільства, а також працівників установ і організацій, які працюють у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності й молодіжної політики.
Щоб долучитися до вишколу, необхідно до 12:00 26 червня 2026 року заповнити реєстраційну форму.
Місце проведення заходу повідомлять учасникам, які пройдуть відбір. Інформацію про результати відбору кожен кандидат отримає індивідуально.
Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на
Київ.info у
Телеграм t.me/kyiv_info_nmnm
Київ.info, фото з відкритих джерел