23 черв. 2026 17:26

На Вишгородщині правоохоронці повідомили про підозру чоловіку, який, за даними слідства, через побутовий конфлікт підпалив два автомобілі місцевої жительки.
Про це повідомили у поліції Київської області.
Інцидент стався на території Іванківської громади. До поліції звернулася власниця транспортних засобів із повідомленням про підпал її автомобілів.
У ході розслідування правоохоронці встановили, що 52-річний чоловік, використовуючи паливно-мастильні матеріали, підпалив автомобілі Volkswagen та Ford, які були припарковані поблизу приватного будинку потерпілої.
Внаслідок пожежі обидва транспортні засоби були повністю знищені.

Під час обшуків у помешканні підозрюваного поліцейські вилучили речові докази, які, за версією слідства, підтверджують його причетність до злочину. Також встановлено, що чоловік перебуває у статусі СЗЧ.
Фігуранта затримали в одному з районів Чернігівської області та помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Слідчі за процесуального керівництва Дарницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомили чоловіку про підозру за фактом умисного знищення чужого майна шляхом підпалу.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років. Наразі досудове розслідування триває.

Свіжі
новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Київ.info у
Телеграм t.me/kyiv_info_nmnm
Київ.info, фото поліції