24 трав. 2026 12:16

Київський футбольний клуб «Локомотив» достроково став переможцем групи Б Другої ліги та виборов пряму путівку до Першої ліги України.
Для команди залізничників цей успіх є історичним, адже востаннє на такому високому рівні клуб виступав ще у далекому 1947 році. Про це повідомили на офіційній сторінці «Укрзалізниці» у Facebook.
Крім того, вихід команди до вищого дивізіону є черговим доказом того, що український спорт живе, розвивається та перемагає навіть в умовах повномасштабної війни.





Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Київ.info у
Телеграм t.me/kyiv_info_nmnm
Київ.info, фото з відкритих джерел