Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
чт, 11 червня
+26
$   44.93
  51.84

24 трав. 2026 12:16

Спорт
0

186

0

Київський «Локомотив» вийшов до Першої ліги з футболу достроково

Клуб повернувся на більш високий рівень уперше з 1947 року!


Київський футбольний клуб «Локомотив» достроково став переможцем групи Б Другої ліги та виборов пряму путівку до Першої ліги України.

Для команди залізничників цей успіх є історичним, адже востаннє на такому високому рівні клуб виступав ще у далекому 1947 році. Про це повідомили на офіційній сторінці «Укрзалізниці» у Facebook.

Крім того, вихід команди до вищого дивізіону є черговим доказом того, що український спорт живе, розвивається та перемагає навіть в умовах повномасштабної війни.

Київський «Локомотив» вийшов до Першої ліги з футболу достроковоКиївський «Локомотив» вийшов до Першої ліги з футболу достроково - фото 2Київський «Локомотив» вийшов до Першої ліги з футболу достроково - фото 3Київський «Локомотив» вийшов до Першої ліги з футболу достроково - фото 4Київський «Локомотив» вийшов до Першої ліги з футболу достроково - фото 5

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Київ.info у
Телеграм 
t.me/kyiv_info_nmnm

Київ.info,  фото з відкритих джерел