Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
нд, 28 червня
+31
$   44.86
  51.13

28 черв. 2026 13:39

Влада
0

91

0

Калашник отримав орден від Зеленського

Орден – стимул працювати ще більше.


У День Конституції України голова Київської ОВА Микола Калашник отримав з рук Президента України Володимира Зеленського орден «За заслуги» ІІІ ступеня. Про це він повідомив у своєму ТГ-каналі.

«Сприймаю цю державну відзнаку передусім як високу довіру і ще більшу відповідальність. Відповідальність працювати ще більше, ще наполегливіше — заради людей, Київщини та України.

Щиро дякую Президенту України Володимиру Зеленському за цю високу відзнаку, за довіру та можливість працювати в команді, яка щодня робить усе для того, щоб Україна вистояла, перемогла й стала ще сильнішою. Дякую українському народові за довіру. Саме вона щодня мотивує працювати чесно, відкрито й віддавати всі свої сили служінню державі, розвитку Київщини та підтримці наших людей. Глибока вдячність нашим Захисникам і Захисницям. Саме завдяки вашій мужності та незламності Україна живе, працює, відновлюється й розвивається. Усе, що ми сьогодні робимо для людей, для Київщини та для держави, стало можливим завдяки вам», - розповів Микола Калашник.

Голова Київської ОВА зазначив, що ця нагорода – стимул працювати ще більше.

«Попереду багато завдань, і я докладу всіх зусиль, щоб виправдати високу довіру та щоденною працею бути корисним державі», - зауважив він.

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Київ.info у
Телеграм 
t.me/kyiv_info_nmnm

Київ.info,  фото з відкритих джерел