28 черв. 2026 13:39

У День Конституції України голова Київської ОВА Микола Калашник отримав з рук Президента України Володимира Зеленського орден «За заслуги» ІІІ ступеня. Про це він повідомив у своєму ТГ-каналі.
«Сприймаю цю державну відзнаку передусім як високу довіру і ще більшу відповідальність. Відповідальність працювати ще більше, ще наполегливіше — заради людей, Київщини та України.
Щиро дякую Президенту України Володимиру Зеленському за цю високу відзнаку, за довіру та можливість працювати в команді, яка щодня робить усе для того, щоб Україна вистояла, перемогла й стала ще сильнішою. Дякую українському народові за довіру. Саме вона щодня мотивує працювати чесно, відкрито й віддавати всі свої сили служінню державі, розвитку Київщини та підтримці наших людей. Глибока вдячність нашим Захисникам і Захисницям. Саме завдяки вашій мужності та незламності Україна живе, працює, відновлюється й розвивається. Усе, що ми сьогодні робимо для людей, для Київщини та для держави, стало можливим завдяки вам», - розповів Микола Калашник.
Голова Київської ОВА зазначив, що ця нагорода – стимул працювати ще більше.
«Попереду багато завдань, і я докладу всіх зусиль, щоб виправдати високу довіру та щоденною працею бути корисним державі», - зауважив він.
Свіжі новини
у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Київ.info у
Телеграм t.me/kyiv_info_nmnm
Київ.info, фото з відкритих джерел