Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
сб, 27 червня
+21
$   44.86
  51.13

27 черв. 2026 10:34

Події
0

78

0

Домашню кішку після семи років життя в родині залишили на вулиці: поліція Київщини проводить перевірку

Правоохоронці розпочали перевірку після виявлення відповідної публікації у соціальних мережах.


Фото: weekend.gazeta.pl

Поліція Київської області проводить перевірку за фактом можливого жорстокого поводження з домашньою твариною після виявлення відповідної інформації у соціальних мережах.

Про це повідомили у поліції Київщини.

За інформацією правоохоронців, під час моніторингу місцевих спільнот було виявлено допис, у якому стверджується, що жінка залишила на вулиці домашню кішку, яка прожила в родині близько семи років.

Поліцейські зареєстрували звернення до Єдиного обліку заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події.

Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини інциденту. Після завершення перевірки буде надано відповідну правову кваліфікацію події.

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Київ.info у
Телеграм 
t.me/kyiv_info_nmnm

Київ.info,  фото ілюстративне