27 черв. 2026 10:34

Поліція Київської області проводить перевірку за фактом можливого жорстокого поводження з домашньою твариною після виявлення відповідної інформації у соціальних мережах.
Про це повідомили у поліції Київщини.
За інформацією правоохоронців, під час моніторингу місцевих спільнот було виявлено допис, у якому стверджується, що жінка залишила на вулиці домашню кішку, яка прожила в родині близько семи років.
Поліцейські зареєстрували звернення до Єдиного обліку заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події.
Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини інциденту. Після завершення перевірки буде надано відповідну правову кваліфікацію події.
Свіжі новини у
вашому смартфоні! Підписуйтесь на Київ.info у
Телеграм t.me/kyiv_info_nmnm
Київ.info, фото ілюстративне