22 черв. 2026 09:33

До Васильківської громади з російського полону повернулися четверо українських захисників.
Про це повідомила голова громади Наталія Баласинович.
Додому повернулися Ігор Петренко, Ярослав Андріяш, Анатолій Ткаченко та Василь Григоренко. У громаді зазначають, що на повернення воїнів чекали довгі роки, місяці та дні, а їхні рідні не втрачали надії та віри.
Зустріч захисників стала емоційною подією для мешканців громади. За словами Наталії Баласинович, цього дня у Василькові було багато сліз — але це були сльози радості, полегшення та вдячності.
«Ви повернулися туди, де вас люблять, чекають і ніколи не переставали вірити», — звернулася до звільнених військових очільниця громади.

Вона наголосила, що за плечима захисників залишилися важкі випробування, біль, невідомість та довгі дні полону, однак вони вистояли, зберегли силу духу та змогли повернутися додому.
Також у громаді відзначили символічність цієї події: на місцевому «Дереві Надії» стало менше жетонів, що означає повернення додому ще чотирьох українців — синів, чоловіків, батьків і побратимів.
У Васильківській громаді висловили вдячність звільненим воїнам за мужність і незламність та наголосили, що продовжують чекати повернення всіх українців, які досі перебувають у полоні.






















































Читайте також:
Україна повернула з російського полону 185 захисників і одного цивільного
До Ірпеня з російського полону повернувся захисник Віктор Лавренчук
Свіжі новини
у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Київ.info у
Телеграм t.me/kyiv_info_nmnm
Київ.info, фото зі сторінки Наталії Баласинович