Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
вт, 23 червня
+26
$   44.91
  51.41

23 черв. 2026 09:50

Події
0

100

0

Частина Вишгорода тимчасово залишилася без світла

Енергетики вже працюють на місці.


Через аварію на енергообладнанні понад 11 тисяч родин у Вишгороді тимчасово залишилися без електропостачання. Про це повідомляє ДТЕК Київські регіональні електромережі.

Енергетики оперативно розпочали аварійно-відновлювальні роботи.

«Робимо все можливе, щоб якнайшвидше повернути світло в домівки мешканців Київщини!», - йдеться в повідомленні.

Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на Київ.info у
Телеграм t.me/kyiv_info_nmnm

Київ.info,  фото з відкритих джерел