23 черв. 2026 09:50

Через аварію на енергообладнанні понад 11 тисяч родин у Вишгороді тимчасово залишилися без електропостачання. Про це повідомляє ДТЕК Київські регіональні електромережі.
Енергетики оперативно розпочали аварійно-відновлювальні роботи.
«Робимо все можливе, щоб якнайшвидше повернути світло в домівки мешканців Київщини!», - йдеться в повідомленні.
Свіжі новини у вашому смартфоні! Підписуйтесь на
Київ.info у
Телеграм t.me/kyiv_info_nmnm
Київ.info, фото з відкритих джерел