Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа

Національна мережа незалежних медіа
Національна мережа незалежних медіа
вт, 19 листопада
+1
$   41.33
  43.69

«Бив мене та знущався з дітей»: Як в Києві надають допомогу жертвам домашнього насильства

30 жовт. 2024 12:52

Останнє оновлення  
30 жовт. 2024 12:52
Суспільство
0

9

0
«Бив мене та знущався з дітей»: Як в Києві надають допомогу жертвам домашнього насильства

На Київщині та у столиці продовжують надавати допомогу тим, хто постраждав від домашнього насильства. Про це повідомила заступниця голови КМДА з соціальної, ветеранської, гендерної політики, захисту прав дітей, туризму, відповідальна з питань безбар'єрності в Києві Марина Хонда.


«Він бив мене та знущався з дітей. Я думала, це через втому, а виявилось - справа у наркотиках», - розповідає постраждала від домашнього насильства.

З трьома дітьми, одному з яких 8 місяців, без житла, роботи та заощаджень, жінка  з Донеччини звернулась до фахівців однієї з мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, які діють на базі КМЦ гендерної рівності, запобігання та протидії насильству.

«Тікали від війни, бо бойові дії в нашому районі вже були активні. Він запропонував поїхати у Київську область до його мами. Він погано спав, злився. А далі почалось», - розповідала вона фахівцям.

Зі слів постраждалої, співмешканець почав будити старших дітей та примушувати з ним говорити.  «Спочатку я думала, що це прояви втоми, але пізніше зрозуміла, що це наркотики. Мене він бив всім, що було під рукою, прямо при дітях, і щоразу ставав все агресивнішим», - розповідала жінка.  Після чергового побиття, вона з дітьми втекла і вже у Києві зателефонувала на "Телефон довіри" 15-00.

Жінці надали першу психологічну допомогу, консультацію соціального працівника та доставили її до кімнати кризового реагування. Виявили травми голови, тож викликали швидку допомогу та поліцію.

Зараз родина перебуває у притулку, де відновлюється фізично та морально. Жінка будує плани на нове життя і вже розпочала навчання на курсах манікюру, адже прагне економічної незалежності для себе та дітей.

Якщо ви або хтось із ваших близьких постраждали від насильства чи опинились у загрозливій ситуації, обов’язково звертайтеся до фахівців. Вам нададуть консультацію та допомогу, а за потреби, мобільна бригада перевезе до безпечного місця.

Звертайтесь по допомогу за одним із номерів:

  • 15-00 (зі стаціонарного);
  • 044-272-15-00 (із мобільного).

Міська служба телефону довіри працює абсолютно конфіденційно, безоплатно та цілодобово.

Також можна отримати очну психологічну підтримку та юридичну допомогу:

  • в Денному центрі соціально-психологічної допомоги, вул. Райдужна, 6-А
  • у КМЦ гендерної рівності, запобігання та протидії насильству, вул. Юрія Іллєнка, 20

Київ.infoфото ілюстративна